Trzy sposoby na zrozumienie dziwnej fazy randkowania

W pierwszej dekadzie XXI wieku telewizyjne teleturnieje oparte na rzeczywistości zalały fale radiowe, zdobywając ogromną liczbę widzów. wesoły, hetero czy wzięty? Na przykład w sieci Lifetime kwestie seksualności i płci zostały połączone w jeden odcinek, ilustrując fazę randek, która jest naprawdę obca większości z nas. Oto trzy sposoby na zrozumienie dziwnej fazy randkowania, której obecnie doświadczasz. Mam nadzieję, że możesz zastosować niektóre z tych wskazówek we własnym życiu randkowym.

Relacje
Termin związek odnosi się do romantycznego związku między dwojgiem ludzi. Jest to również znane jako romantyczne partnerstwo i często naznaczone jest poczuciem nadziei i zaangażowania w przyszłość. Związek oznacza również zwiększony stopień intymności, ponieważ pary stopniowo otwierają się na siebie. Chociaż randki są ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem, przed przystąpieniem do randkowania należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Poniżej wymieniono kilka wskazówek, o których należy pamiętać, aby uzyskać pozytywne pierwsze wrażenie.

Kultura
Termin datowanie ewoluował w swoim znaczeniu w ciągu ostatniego stulecia. Choć kiedyś nie wyróżniający się terminem, dziś odnosi się do etapu romantycznych lub seksualnych relacji, które nie są uważane za formalne. Zmieniło się również jego znaczenie. Podczas gdy datowanie odnosiło się do etapu społecznego, jego użycie w piśmie i mowie formalnej znacznie się zmieniło. Rozwój seksu przedmałżeńskiego zmienił znaczenie randek, ponieważ seks został zaakceptowany jako normalny etap związku.

Rytuały
Romantyczne rytuały to doskonały sposób na wsparcie i pogłębienie relacji. Rytuały te mogą obejmować wszystko, od gotowania specjalnej kolacji po zabranie partnera na specjalną kawę. Kiedy wykonywane w przemyślany i zaplanowany sposób, te rytuały mogą mieć znaczenie dla obojga partnerów. Według psychologa Stana Tatkina rytuały są najlepszymi naturalnymi antydepresantami i środkami łagodzącymi stany lękowe. Stwarzają możliwości kontaktu i zmniejszają obciążenia.

Zaangażowanie
Kiedy dwoje ludzi zaczyna związek, mogą być zdezorientowani, czy powinni natychmiast zobowiązać się do siebie, czy pójść o krok dalej. W rzeczywistości etap między przypadkowym randkowaniem a zaangażowaniem jest niejednoznaczny. Jednak kilka wskaźników może wskazywać na to, czy powinieneś poważnie traktować partnera. Oto krótki przegląd niektórych z tych znaków. Jeśli spędzasz dużo czasu ze swoim partnerem, możesz być na dobrej drodze do poważnego związku. https://rent-gigolo.com

Relacje z lesbijkami i gejami
W niedawnym badaniu porównano zwyczaje seksualne par heteroseksualnych i lesbijskich w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy pary heteroseksualne na ogół uprawiają mniej seksu we wczesnych fazach swojego związku, lesbijki mają tendencję do cieszenia się większą intymnością seksualną po kilku miesiącach. Pod względem preferencji płciowych lesbijki również wydają się być bardziej zadowolone ze swoich związków. Ogólnie jednak pary heteroseksualne zgłaszają, że są mniej zadowolone ze swoich relacji z gejami. https://rent-gigolo.ch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *